منو سایت

میکروتیک چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میکروتیک چیست؟

میکروتیک چیست؟

mikrotik چیست؟ از آنجایی که mikrotik در سال 1995 فعالیت خود را با فروش روترهای بی سیم آغاز کرد، پس از مدتی فعالیت خود را گسترش داد و در سال 2007 سیستم عاملی را عرضه کرد، این سیستم عامل به میکروتیک روتر معروف است.

با معرفی این سیستم عامل، کسب و کار او رونق بیشتری پیدا کرد زیرا همزمان تعداد کارمندان را افزایش داد، بنابراین این سیستم عامل که مبتنی بر لینوکس است و امکانات خوبی ارائه می دهد، دارای پشتیبانی قوی خواهد بود که مورد استفاده بیشتر افراد قرار می گیرد. مردم و محبوبیت آن روز به روز در حال افزایش است. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

mikrotik چیست؟

مزیت میکروتیک چیست؟

(mikrotik چیست؟) سیستم عامل MikroTik به عنوان یک روتر شبکه طراحی شده است و می توان از این سیستم عامل برای راه اندازی کامپیوتر به عنوان یک روتر قابل اعتماد استفاده کرد.

کامپیوترها دارای انواع ویژگی های شبکه هستند، از جمله: شبکه های IP و بی سیم. این ویژگی ها شامل فایروال و Nat، پهنای باند، مسیریابی، هات اسپات، سرور DNS و DHCP، هات اسپات و بسیاری ویژگی های دیگر است. در شبکه‌ای که کاربران زیادی دارد، برای جلوگیری از استفاده بیش از حد از پهنای باند، به مکانیزم کاهش پهنای باند نیاز است. همانطور که می دانید، هر مشتری به نوبه خود پهنای باند را اشغال می کند. برای مدیریت آن گام بردارید.

(mikrotik چیست؟) محدود کردن پهنای باند توسط Hotspot MikroTik انجام می شود که مزیت استفاده از آن برای کاربران اجباری در نظر گرفته شده است، زیرا محدود کردن پهنای باند با این روش کاربران را مجبور می کند تا از فضای خود به طور عادلانه استفاده کنند که به نوبه خود مزیت بزرگی برای کاربران محسوب می شود. وب زیرا هر شخص به عنوان یک کاربر می تواند تصمیم بگیرد که چقدر فضا استفاده کند.

مزیت میکروتیک چیست؟

میکروتیک چه می کند؟

(mikrotik چیست؟) Winbox ابزار کوچکی است که در صورت استفاده موثر، امکان استفاده از MikroTik RouterOS را با استفاده از رابط کاربری گرافیکی سریع و ساده فراهم می کند. MikroTik دستگاه های مسیریابی، سوئیچینگ و بی سیم را ارائه می دهد. طیف وسیعی از مراکز داده سازمانی تا سطح بالا را فراهم می کند. برقراری ارتباط بی سیم از طریق اتصالات اینترنتی انجام می شود. علاوه بر این، MikroTik دارای شبکه گسترده ای از مراکز آموزشی است.

مزایای استفاده از آن عبارتند از: قیمت عالی همراه با کارایی بالا، میلیون ها دستگاه مجهز به روتر در حال حاضر در سراسر جهان، ضمانت بیست ساله و این واقعیت که MikroTik طیف گسترده ای از دستگاه های سخت افزاری RouterBOARD تعبیه شده را ارائه می دهد.

در پایان لازم به ذکر است RouterOS سیستم عامل مستقل MikroTik است که مبتنی بر کرنل لینوکس v3.3.5 می باشد شایان ذکر است که دانشگاه ها و مدارس سراسر دنیا از برنامه های MikroTik Academy برای ارائه دوره های شبکه اینترنتی با استفاده از MikroTik RouterOS به دانشجویان استفاده می کنند. به عنوان یک ابزار یادگیری

 

برای استفاده از سرور مجازی ایران دوریس و سرور مجازی می توانید از این خدمات استفاده کنید.